KONST / Litografier / Färglitografi 13862121
nr 1386 2121
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, "Utsikt från Slottsbacken". Signerad, numrerad 93/360. Motivet: 51x 63, yttermått inklusive ram: 72x80 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:50:32
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
22 mar
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg